مشاوره قبل از ازدواج و خانواده

مشاوره ازدواج برای دختران

مشاوره ازدواج برای دختران

برای ملاقات یا از طریق فضای مجازی با بهترین مشاوره ازدواج برای دختران در تهران با شماره ۰۲۱۲۲۷۱۵۸۸۶–02126852960-۰۲۱۲۶۸۵۲۹۴۰ در تماس باشید شما می توانید در مورد مشاوره ازدواج برای دختران به صورت حضوری در تهران- نیاوران چهارراه مژده نبش نجابت جو پلاک ۳۵۲ طبقه دوم شمالی بانک پاسارگاد داشته باشید . همچنین مشاوره ازدواج برای دختران با تلگرام، واتس اپ، ایمو یا اینستگرام  یا هر اپ دیگری داشته باشید. با این حال داشتن وقت قبلی برای هر نوع مشاوره ازدواج برای دختران ضروری است.

 

مشاوره ازدواج برای دختران

مشاوره ازدواج برای دختران دارای اهمیت بسزایی میباشد. شاید برایتان سوال شود که مشاوره ازدواج برای دختران چه تفاوتی با دیگر مشاوره‌های ازدواج دارد. ما در ادامه بحث و گفت و گو به این مسائل می پردازیم.

دلایل هایی که باعث می‌شود دختران به مشاوره ازدواج مراجعه کنند چیست؟

۱_ داشتن اطلاعات نسبت به خانواده پسر
۲_آگاهی کامل از طرف مقابلشان
۳_مهیا بودن برای ازدواج
۴_داشتن شرایط بارداری و بچه داری
۵_اطلاعات لازم برای دانستنی های رابطه زناشویی و رابطه جنسی
و خیلی از عوامل دیگر که به صورت مجزا و استثنا برای هر دختر می‌تواند باعث علت های مراجعه شود.

مشاوره ازدواج برای دختران
مشاوره ازدواج برای دختران

عمده ترین مشکلاتی که در ازدواج دختران است چیست؟

بزرگترین اشتباهی که دختران در مسئله ازدواج دارند این می باشد که تصور آنها این است که به دلیل ارتباط های زیادی که نسبت به دیگر دختران با پسرها داشته اند چه در فضای مجازی و چه در دنیای واقعی شناخت آنها نسبت به پسران کافی می باشد.
اما متاسفانه این گونه دختر ها سخت در اشتباه هستند زیرا شناخت های لازم را نسبت به پسران ندارند به دلیل آن که ارتباط پسران در مواقع دوستی و در لحظه ازدواج بسیار متفاوت می باشد. اکثراً بیشترین دخترایی که در مورد ازدواج گول خوردند این بوده که احساس میکردن نسبت به آن پسر شناخت کافی دارند و همچنین آن پسر قول ازدواج را به دختر داده بود. به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم دختران برای ازدواج به مشاوره ازدواج  مراجعه کنند تا در ابتدا شناخت کافی را نسبت به طرف مقابل داشته باشند.
در موارد بعدی می توانیم به این مورد توصیه کنیم که اصولاً دختران باید شرایط خانوادگی طرف مقابل را به خوبی بررسی کنند و این بررسی ها دارای شرایط لازم می باشد که چه عواملی را نسبت به خانواده پسر بررسی کنند که آنرا می‌توانند در مشاوره  آگاه شوند.
در مورد بعدی دختر باید اصولاً مسائل اقتصادی پسر را به خوبی بررسی کند که در آینده به مشکلات اقتصادی بر نخورند یکی از علت های طلاق همین مسائل اقتصادی می باشد به خاطر همین است که باید نزدیک متخصص مشاوره ازدواج مسائل اقتصادی را از روی اصول بررسی کنند و از روی احساسات تصمیم نگیرند.

مشاوره ازدواج برای دختران
مشاوره ازدواج برای دختران

توصیه مناسب مشاوره برای دختران چیست؟

بهترین توصیه که مشاوره ازدواج برای دختران دارد این می باشد که به هیچ عنوان دختران دو تا عامل را دست کم نگیرند یکی اینکه به هیچ عنوان برای زندگی نترسید و دلیل دوم اینکه برای ازدواج آگاهی بسیار خوب و مناسبی را داشته باشید و از روی احساس تصمیم نگیرید.

مشاوره ازدواج برای دختران
مشاوره ازدواج برای دختران

۰۲۱۲۶۸۵۲۹۶۰
۰۲۱۲۶۸۵۲۹۴۰
۰۲۱۲۲۷۱۵۸۸۶
۰۲۱۲۲۷۲۸۹۰۴
۰۹۱۲۳۲۴۵۵۱۰
اینستاگرام @DR.RAVANSHENAS1
تلگرامTelegram.me/ravanshenasiii

 

، مشاوره ازدواج برای دختران تهران ، مشاوره ازدواج ، مشاوره دختران ، ازدواج دختران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *